Kategoriler
Oyun İndir

Youtuber Yaşamı: Video Yıldızı APK v1.5.9 – Para Hileli

Youtuber Yaşamı: Video Yıldızı Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika tycoon simülasyonlarından bir tanesidir.

U-Play Online stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda youtuber olma yolunda bir maceraya atılıyorsunuz. Oyunda bir youtuber olma hayaliniz var ve sizler bu hayali gerçekleştirmek adına ilk adımlarınızı atarak video çekmeye başlıyorsunuz. Evde ilk olarak eski bilgisayar ve kötü ekipmanlar ile giriş yapsanız bile ileride ünlü birisi haline geldiğinizde her şeyin en iyisini yaparak çok daha fazla paralar kazanabileceğinizi söyleyebilirim. Gün geçtikçe artacak abonelerinizin sizlere ilham verirken zamanla daha büyük bir eve geçiş yaparak daha rahat işler videolar da çekebilirsiniz.

Genel olarak oyun kolay bir şekilde akış sağlıyor ki sizlerde indirip oynamaya başladığınızda ne kadar kolay olduğunu göreceksinizdir. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak hemen sizlerde youtuber yaşamı hileli apk dosyasını cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Youtuber Yaşamı: Video Yıldızı
  • Boyutu: 420 MB
  • İşletim Sistemi: Android
  • Hile: Sınırsız para hileli

 


 

Youtuber Yaşamı: Video Yıldızı Hileli APK - Drive

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir