X Launcher Pro APK v2.2.7 – Full Sürüm

X Launcher Pro APK v2.2.7 – Full Sürüm

X Launcher Pro APK, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde cihazlarınızı özelleştirmek için kullanabileceğiniz...

X Launcher Pro APK, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde cihazlarınızı özelleştirmek için kullanabileceğiniz İOS işletim sistemlerinin kullanmış olduğu bir temadır.

Launcher Developer stüdyosu tarafından geliştirilen bu launcher uygulaması telefonlarınızı baştan aşağıya değiştirmek için geliştirilen bir uygulamadır. Kendi telefonunuzun sıkıcı temasından ve görünümünden sıkılanlar için paylaşılan bu tema, telefonlarınıza harika bir ios deneyimi sunacaktır ki gerçekten güzel bir performans elde etmemizi sağlamışlar. Bildirim kontrolünüz genel de yukardadır fakat bu tema sayesinde artık bildirim çubuğu ve araçları telefonunuzun hemen altında ki kısımdadır.

Sizlere reklamsız full sürümünü paylaştığımız x launcher pro apk uygulamasını aşağıda vermiş olduğumuz linklere tıklayarak kolayca indirebilir ve derhal telefonunuzun görünümünü baştan aşağı değiştirerek yeniliğe ilk adımı atabilirsiniz.

  • Uygulama Adı: X Launcher PRO
  • Boyutu: 3 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 

X Launcher PRO APK İndir - DRİVE

X Launcher PRO APK İndir - MEDİAFİRE

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *