Kategoriler
Oyun İndir

World Truck Driving Simulator APK v1.160 – Para Hileli

World Truck Driving Simulator Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika simülasyon oyunlarından bir tanesidir.

Dynamic Games Ltda stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu tır simülasyon oyununda harika bir uzun yol deneyimi siz tır oyunu severleri beklemektedir. Farklı tırlar ile farklı işler alabileceğiniz bu oyunda uzun şehirleri arası deneyiminizi geliştirerek kendinizi en iyi yerlere getirmeniz gerekmektedir. Birbirinden farklı tırların ve görevlerin bulunduğu bu oyunda en önemli detaylardan bir tanesi de tırlara verilmiş olan gerçekçi süspansiyon ve fiziklerdir. Oyunda özellikle fizik kısmı markette ki tüm oyunları sollayacak bir yapıya sahip olmakla birlikte aynı şekilde bir çok şehrin yolları da bu fizikle birlikte gerçekçiliği arttırmaktadır.

Manuel ve Otomatik şanzıman seçenekleri sunan bu oyunda ayrıca direksiyon ve buton gibi seçimler yaparak kendi rahatlığınıza göre uzun yola çıkabilirsiniz. Grafik olarak da iyi bir performans sunan bu tır oyunu düşük modelli ve bir nebze eski modelli telefonlarda daha rahat oynanabilmesi adına çalışmalar yapıldığı da açıklama kısmında belirtilmiş durumdadır. Sizlerde bu harika tır simülasyonu olan world truck driving simulator hileli apk oyununu aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca cihazlarınıza indirebilir ve derhal oyuna dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: World Truck Driving Simulator
  • Boyutu: 589 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

World Truck Driving Simulator Hileli APK - DRİVE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir