Woodturning Apk İndir v1.8.2 – Sınırsız Para Hileli

Woodturning Apk İndir v1.8.2 – Sınırsız Para Hileli

Woodturning, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz simülasyon...

Woodturning, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz simülasyon kategorisinde yer alan oyunlardan bir tanesidir. VOODOO stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda bir ağaç tornalama işlemine girerek harika işler yaparak yeteneğinizi konuşturmanız gerekmektedir. Oyunu bende dahil binlerce kişinin oynaması ve aldığı olumlu yorumlar sonucunda sizlere özel olarak hileli bir şekilde paylaşmaktayım. Oyunda amacınız sizlere verilen farklı şekillerde ki ağaç türlerini elinizde bulunan malzemeler ile onların istediği şekilde kesmek, cilalamak ve en sonunda ise kendinize göre boyayarak en iyi şekilde sanatınızı ortaya koymaktır.

Genel olarak oynanış tarzı ilk başta biraz zor gelsede zamanla alışarak çok daha iyi işler çıkarabilirsiniz. Sizlerde bu oyunu oynamak ve el sanatınızı geliştirmek isterseniz aşağıda bulunan apk indir butonlarına tıklayarak kolayca woodturning hileli apk dosyasını indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Woodturning
  • Boyutu: 66 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Woodturning Hileli APK İndir - Mediafire

Woodturning Hileli APK İndir - Drive

Woodturning Hileli APK İndir - YandexDisk

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *