War Robots APK v6.0.1 – Güncel Hileli

War Robots APK v6.0.1 – Güncel Hileli

War Robots Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak...

War Robots Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika aksiyon türünde ki oyunlardan bir tanesidir.

PIXONIC tarafından android dünyasına özel olarak geliştirilen bu oyunda çok oyunculu bir platformda savaş serüvenine atılıyorsunuz. Oyun hemen hemen dünyanın her yerinden oyuncu sayısına sahip bir aksiyon türüdür ve amacınız ise robotlarınız ile karşınızdaki düşmanları tek tek öldürmektir. Robot çağında bir gerilim-aksiyon macerası yaşayacağınız bu oyunda farklı taktiksel yaklaşımlar ve stratejiler ile düşmanlarınızı en iyi şekilde nakavt etmeniz gerekmektedir. Oynanış olarak ilk başlarda robotun kontrollerine alışmanız gerekmekte ve aynı şekilde sizler robotlarınızı kendiniz seçerek zamanla geliştirebilme özelliğine de sahipsinizdir.

Markette editörün seçimi listesine girebilmeyi başarabilen bu oyunda grafik olarak da sizleri iyi bir performans beklemektedir. Robotlarda ayrıca farklı silah modları ve çeşitleri de bulunmaktadır ki bu sayede karşınızda bulunan düşmanlarınızın durumuna göre seçenekler dahilinde savaşabilirsiniz. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak hemen sizlerde war robots hile apk dosyasını cihazlarınıza kolayca indirebilir ve derhal oyuna dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: War Robots
  • Boyutu: 576 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

War Robots Hileli Apk + Obb - Drive

War Robots Hileli APK + Obb - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *