Two Dots APK v5.26.0 – Can Hileli

Two Dots APK v5.26.0 – Can Hileli

Two Dots Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak...

Two Dots Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel bulmaca oyunlarından bir tanesidir.

Yapımcılığını PlayDots stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu oyun bulmaca kategorisinin sevilen serilerinden birisidir. Oyunda amacınız aynı renkte olan noktaları sağ sol veya alt üst şekillerinde birleştirerek patlatmaktır ve bu sayede yeni seviyelere atlayarak çok daha zevkli ve bir o kadar da sinir bozucu hale gelmiş olacaksınız. Yeni seviyelere geldiğinizde çok daha zorlu bulmacaların sizleri beklediğini söylemeliyim ki sizlerde oynamaya başladığınız zaman bu şekil olmasıyla birlikte bağımlılık yapan bir oyun olduğunu fark edeceksinizdir.

Grafik konusuna değindiğimizde oyun basit bir şekilde tasarlanıp bizlere sunulduğu için çok büyük bir olay beklememeliyiz fakat yine de iyi bir kalite sunmaktadır. Hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca two dots hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Two Dots
  • Boyutu: 125 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Two Dots Hileli APK İndir - Mediafire

Two Dots Hileli APK İndir - Cloud

Two Dots Hileli APK İndir - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *