Traffic Racer APK v3.3 – Para Hileli

Traffic Racer APK v3.3 – Para Hileli

Traffic Racer Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak...

Traffic Racer Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel yarış oyunlarından bir tanesidir.

Yapımcılığını Soner Kara’nın üstlenmiş olduğu bu oyunda araçlarınız ile sonsuz bir yol üzerinde ilerleyerek kaza yapmadan gidebilmeniz gerekmektedir. Oyun uzun yıllardır markette ve popülerliğini koruyabilmeyi başarabilen oyun serilerinden bir tanesidir. Oyunda ki amacınız sonsuz bir anayol üzerinde sahip olduğunuz araçlar ile kaza yapmadan gidebilmenizdir ki ne kadar fazla yol giderseniz o kadar fazla para kazanabilirsiniz ama gittikçe işin zorlaşacağını da unutmamalısınız. Oynanış olarak gayet kolay bir yöntemi bulunan bu oyunda birbirinden farklı araç çeşidi de sizleri beklemektedir ki her aracın farklı bir özelliği olduğunu da söylemeliyim.

Grafik olarak gayet iyi bir kalite sunan traffic racer optimizasyon olarak da sıkıntısız bir yapı ile siz oyuncuları karşılamaktadır. Hemen sizlerde aşağıda paylaşmış olduğumuz linklere tıklayarak traffic racer hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Traffic Racer
  • Boyutu: 58 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Traffic Racer Hileli APK İndir - Drive

Traffic Racer Hileli APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *