TopGuns.io APK v1.0.7f1 – Mega Hileli

TopGuns.io APK v1.0.7f1 – Mega Hileli

TopGuns.io Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip...

TopGuns.io Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel bulmaca oyunlarından bir tanesidir.

CASUAL AZUR GAMES stüdyosu tarafından yayımlanmış olan bu oyun markette yerini yeni alan oyun serilerinden bir tanesidir. Oyun aksiyon kategorisinde yerini almış durumda ve en iyi .io oyunu olmaya aday olduğunu söyleyebilirim. Oyun battle royale şeklinde geliştirilmiş ve amacınız atlamış olduğunuz alan içerisinde silahlar bularak rakiplerinizi öldürmek, daha sonra ise hayatta kalmayı başarabilen son kişi olarak galibiyet alabilmektir. Oyun diğer battle royale serileri gibi fazla yer kaplamıyor ve optimizasyon gibi problemleri de bulunmamaktadır.

Gayet eğlenceli bir yapı ile sizleri karşılayan bu oyun internetli ve internetsiz olarak oynama imkanı sunmaktadır. Kolay kontrolleri sayesinde silahları ve diğer ekipmanları kullanmanız gayet basit bir şekilde gerçekleşmektedir. Sizlerde hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca topguns.io hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal bu aksiyona dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: TopGuns.io
  • Boyutu: 65 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

TopGuns.io Hileli APK İndir - Mediafire

TopGuns.io Hileli APK İndir - Cloud

TopGuns.io Hileli APK İndir - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *