Kategoriler
Oyun İndir

Top War: Battle Game APK

Kara Lejyon geliyor! Tyrant dünyayı yönetiyor!

Savaşlar devam ediyor ve insanlar evsiz. Dünyayı kim kurtarabilir?

Özgürlük İttifakına katılın ve korkusuzca ilerleyin ve en güçlü Komutan olun!

İster bina ister birimler olsun, bunları birleştirdiğiniz sürece yükseltebilirsiniz! Top War oyunu yükseltmek için bina ve birlikleri birleştirme özelliği olan yenilikçi bir strateji oyunudur. Böylece yükseltme için uzun süre beklemenize gerek kalmaz. Bina ve birlikleri bir araya getirirseniz yükseltme anında biter!

Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri’ne ait ordu birlikleri toplandı! Eşsiz becerilere sahip kahramanları işe alın, yükseltin ve üç kuvvetin yenilmez olmasına önderlik edin!

Savaş alanında elit bir savaşçı veya çeşitli sihirli silahlar üreten bir profesyonel mi olmak istiyorsunuz? Aralarından seçim yapabileceğiniz Taktik Ustalar, Büyük Polisler, Efsanevi Zanaatkarlar ve Büyük Bilim Adamları var. Kazanmak için akıllı Sınıf kombinasyonlarını kullanın!

Issız bir adadan başlayarak, orduları eğitmek için bir üs inşa edin ve ardından üssü çeşitli binalar ve dekorasyonlarla daha şık hale getirin. Gelin ve benzersiz tarzınızı gösterin!

Çeşitli savaş modları, Battle of Kingdoms, Wild Monsters, War Robots, Throne Showdowns ve ittifaklarınızla gerçek savaşları deneyimleyin, zafer için savaşın, dünyaya hakim olun!

Uzun bir inşaat ve geliştirme döneminden sonra, Ebedi Topraklar’a doğru yol alın. İnanılmaz savaşlarla dolu yeni bir dünyaya adım atın.

NOT: Aşağıdaki linkten sadece apk dosyasını indirmeniz yeterli.

İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir