Temple Run APK v1.14.0 – Para Hileli [Reklamsız]

Temple Run APK v1.14.0 – Para Hileli [Reklamsız]

Temple Run, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz...

Temple Run, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz aksiyon kategorisinde yer alan oyunlardan bir tanesidir. Imangi stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda tabana kuvvet deyimini gerçekleştirerek aksiyonun içerisine dahil olacaksınız. Yıllardır popülerliğini koruyarak android ve diğer işletim sistemlerde gündeme gelerek harika işler çıkaran bu oyunda bir mağara canavarı tarafından takip ediliyorsunuz ve bir anda hızlanarak ondan kaçmaya başlıyorsunuz. Koştukça önünüze çıkan engeller sizleri baya bir zorlayacaktır ki bu zorluklara karşı göğüs gererek en iyi şekilde kaçmanız ve hayatınızı kurtarmanız gerekmektedir.

Grafik olarak gayet iyi bir görüntü kalitesi sunulan bu seride oynanış olarak sağ sol ve yukarı aşağı kontrolleri sayesinde kolay bir deneyim sunmaktadır. Sizlerde bu aksiyon ve maceranın içerisine dahil olmak isterseniz aşağıda bulunan hileli apk indirme butonlarına tıklayarak temple run hile apk dosyasını indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Temple Run
  • Boyutu: 43 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Temple Run Hileli APK İndir - Mediafire

Temple Run Hileli APK İndir - Drive

Temple Run Hileli APK İndir - YandexDisk

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *