Temple Run 2 APK v1.68.0 – Mega Hileli

Temple Run 2 APK v1.68.0 – Mega Hileli

Temple Run 2 Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli...

Temple Run 2 Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika yarış oyunlarından bir tanesidir.

Yapımcılığı Imangi Studios’un üstlenmiş olduğu bu oyunda aksiyon ve maceranın hız kesmeyen bir serüvenine dahil olacaksınız. Dünyanın hemen hemen her yerinden oyuncusu olan bu oyunda bir mağaradan karşınıza çıkan mağaradan dışarı doğru kaçıyorsunuz ve gidebildiğiniz kadar kaçmanız gerekmektedir ki aksi takdirde canavar sizi yiyerek öldürebilir. Oyunda kaçarken kullanabilmeniz için farklı özelliklere sahip güçler bulunmaktadır ki paylaştığımız hile sayesinde bunların hepsine sınırsız sahip olabilme sansına sahip olabileceksiniz. Oyunda sadece bir karakterle kalmayıp bir çok farklı karakter bulunuyor ve özellikleri de karaktere göre değişim göstermektedir.

Grafik olarak gayet iyi bir performans sunan bu oyunda karşınıza onlarca farklı engeller çıkacaktır ki çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Sizlerde hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca temple run 2 hileli apk oyununu cihazlarınıza kolayca indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Temple Run 2
  • Boyutu: 104 MB
  • İşletim Sistemi: Android
  • Hile: Paranız 0 olsa bile istediğinizi sınırsız olarak satın alabilirsiniz.

 


 

Temple Run 2 Hileli APK İndir - Mediafire

Temple Run 2 Hileli APK İndir - Drive

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *