Kategoriler
Oyun İndir

Taxi Sim 2020 APK v1.2.9 – Para Hileli

Taxi Sim 2020 Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika taksi simülasyon oyunlarından bir tanesidir.

Ün kazanmış bir yapımcı olan Ovidiu Pop tarafından geliştirilmiş olan bu simülasyonda taksicilik yaparak para kazanmaya başlıyorsunuz. Oyunda ki tek amacınız sizlere ait olan taksi ile yolcularınızı istedikleri yerlere getirmek ve bu sayede kazandığınız paralar ile kendinize daha iyi araçlar satın alabilmektir. Oyun içerisinde farklı haritalar bulunmaktadır ki bunlar New York, Miami, Roma gibi büyük haritalar şeklinde sizleri karşılamaktadır. Oyunun genel olarak cihazlarınıza göre seçim yapabileceğiniz grafik seçenekleri bulunmaktadır fakat telefonunuz çok iyi ise en yüksek ayarlarda oynadığınızda grafiklerin çok iyi ve çarpıcı bir şekilde olduğunu canlı olarak göreceksinizdir.

Gelen güncellemeler ile oyunda ki araçların motor sesleri biraz daha iyileştirme yapılmış durumda ve tabi ki gün geçtikçe bir çok kısmına güncelleme gelmektedir. Sizlerde hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak taxi sim 2020 hileli apk oyununu cihazlarınıza indirebilir ve derhal oyuna dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Taxi Sim 2020
  • Boyutu: 784 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Taxi Sim Hileli APK İndir - DRİVE

Taxi Sim OBB İndir - DRİVE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir