Tap Tap Fish Abyssrium APK v1.23.1 – Mega Hileli

Tap Tap Fish Abyssrium APK v1.23.1 – Mega Hileli

Tap Tap Fish Abyssrium Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden...

Tap Tap Fish Abyssrium Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel simülasyon oyunlarından bir tanesidir.

FLERO Games stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu seride bir akvaryum oluşturarak farklı hayvanları beslemeye başlayabilirsiniz. Harika bir simülasyon oyunu olan bu seride farklı balık türlerini besleyerek büyümesini sağlıyorsunuz ve akvaryum içerisinde dost canlısı olan tüm balık türlerini ekleme imkanınız da bulunmaktadır. Onları beslediğinizde büyürlerken sizlerde karşılarına geçerek onları izleyebilirsiniz ki bu durum gerçekten insanı rahatlatan sayılı durumlardan bir tanesidir. Oyunun gayet renkli bir yapısı bulunurken ayrıca müzik eşliğinde de oynayabilirsiniz ki çok daha eğlenceli olacağını söyleyebilirim.

Oynanış tarzı olarak gayet kolay bir performans sağlayan bu simülasyon grafik olarak da çok iyi bir kalite sunmaktadır. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak tap tap fish abyssrium hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Tap Tap Fish Abyssrium
  • Boyutu: 140 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Tap Tap Fish Abyssrium Hileli APK - Drive

Tap Tap Fish Abyssrium Hileli APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *