Tales Rush! APK v1.4.2 – Hasar Hileli

Tales Rush! APK v1.4.2 – Hasar Hileli

Tales Rush! Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak...

Tales Rush! Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel aksiyon türündeki oyunlarından birisidir.

Yapımcılığını YOULOFT GAMES stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu oyunda aksiyon ve maceranın vermiş olduğu tutku ile birlikte harika bir serüvene hazırlanıyorsunuz. Oyunda amacınız kontrolünü sağlamış olduğunuz kahraman karakteriniz ile birlikte hikayenin sizleri yönlendirdiği yerlere giderek karşınıza çıkan tüm düşmanları ve kötüleri öldürerek temizlik yapıyorsunuz diyebilirim. Genel olarak kötüleri öldürerek iyi bir ortam hazırlamaya çalışmış olduğunuz bu seride üstten bakış açısı ile oynayarak çok daha farklı bir oyun sunmaktadır sizlere.

Grafik kalitesine değinmek gerekirse gayet iyi ve kaliteli bir görünüm elde etmektesinizdir. Hemen sizlerde aşağıda bulunan apk indir butonlarına tıklayarak kolayca tales rush hileli apk dosyasını indirebilir ve oyunu derhal para hileli ve hasar hileli olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Tales Rush!
  • Boyutu: 99 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Tales Rush! Hileli APK İndir - Mediafire

Tales Rush! Hileli APK İndir - Cloud

Tales Rush! Hileli APK İndir - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *