Survival on Raft APK v1.145 – Para Hileli

Survival on Raft APK v1.145 – Para Hileli

Survival on Raft Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

Survival on Raft Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel simülasyon tarzı oyunlarından bir tanesidir.

TREASTONE LTD stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyun android marketin en sevilen hayatta kalma serilerinden birisidir. Oyunda büyük bir denizin ortasında uyanıyorsunuz ve altınız ufak bir sal şeklinde tahta parçası bulunmaktadır. Hayatın sizler için yeniden başladığı bu anda hayatta kalmak için mücadelenize başlayarak en iyi şekilde çalışmanız gerekmektedir. Denizin ortasında kendi salınızı büyülterek veya çok daha farklı şekillere sokarak yaşayacağınız bir ev haline dönüştürmelisiniz ki en iyi şekilde kendinizi koruyabilin.

Grafik konusunda gayet başaralı bir oyun olan survival on raft, uzun yıllardır popülerliğini koruyarak birçok listeye giriş yapabilmeyi başarabilen bir seridir. Sizlerde hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca survival on raft hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal bu harika simülasyon oyununa dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Survival on Raft
  • Boyutu: 72 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Survival on Raft Hileli APK İndir - Mediafire

Survival on Raft Hileli APK İndir - ApkCloud

Survival on Raft Hileli APK İndir - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *