Sunset Bike Racer – Motocross APK v44.0.0 – Tüm Kilitler Açık

Sunset Bike Racer – Motocross APK v44.0.0 – Tüm Kilitler Açık

Sunset Bike Racer – Motocross Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde...

Sunset Bike Racer – Motocross Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel yarış oyunlarından bir tanesidir.

Oyunun yapımcılığını Kamgam stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu oyunda motosiklet ile çılgın hareketlere hazır olmalısınız. Oyunda ki amacınız sahip olduğunuz motosiklet ile birlikte farklı parkurlardan geçerek akrobasi hareketler ile birlikte bölümleri geçebiliyorsunuz. Oyun gayet eğlenceli bir yapıya sahip durumda ve özellikle boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz harika oyunlardan bir tanesidir. Gerçekçi motosiklet fizikleri ile geliştirilmiş olan bu oyunda hayalet rakibinizin sizinle maça başlayıp sizi geçebileceğini de söylemeliyim.

Grafik olarak iyi bir kalite sunulan bu oyunda oynanış tarzı ve kontrol tuşu gibi özellikler sizleri hiç zorlamayacaktır. Sizlerde hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak sunset bike racer – motocross hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

 

  • Oyun Adı: Sunset Bike Racer – Motocross
  • Boyutu: 33 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Sunset Bike Racer – Motocross Hileli APK - Drive

Sunset Bike Racer – Motocross Hileli APK - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *