Kategoriler
Oyun İndir

Stickman Master: Archer Legends APK v2.2.0 – Para Hileli

Stickman Master: Archer Legends, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz aksiyon kategorisinde yer alan oyunlardan bir tanesidir. Loongcheer Game stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda kontrolünü sağlamış olduğunuz karakter ile birlikte aksiyondan maceraya uzanan bir zaman diliminde savaşçı olarak en iyi şekilde düşmanlarınızı yok etmeniz gerekmektedir.

Çöp adam karakterini kontrol ederek savaşçı modunda olacağınız bu oyunda tüm kötü haydutları tek başınıza yok etmeye çalışarak sizlere verilen görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Gücünüzü ve karakterinizi yönlendirebileceğiniz bu oyun serisinde karakterinizi gün geçtikçe geliştirerek çok daha iyi şekilde iyi bir savaşçı haline getirebilirsiniz. Sizlerde hemen aşağıda bulunan apk indir butonlarına tıklayarak kolayca stickman master archer legends hileli apk dosyasını indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Stickman Master: Archer Legends
  • Boyutu: 33 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Stickman Master: Archer Legends Hileli APK - Mediafire

Stickman Master: Archer Legends Hileli APK - Drive

Stickman Master: Archer Legends Hileli APK - YandexDisk

Stickman Master: Archer Legends Hileli APK - Dosya.tc

 

“Stickman Master: Archer Legends APK v2.2.0 – Para Hileli” için 2 yanıt

Merhabalar, uzun süredir apk kusagi takip ediyor oyunları indiriyorum, daha önce bilgisayar oyunları ile ilgileniyorum, şuan mobil oyun uygulamalar Aksiyon tarzı oyunlarla daha zevkli bir hal aldı. Sizlerde tavsiyem telefon üzerinden oynanan Stickman tarzında oyunlar oynayın.. Aksiyonu sizde yaşayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir