Stickman Legends APK v2.4.58 – Para Hileli

Stickman Legends APK v2.4.58 – Para Hileli

Stickman Legends Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak...

Stickman Legends Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel aksiyon oyunlarından bir tanesidir.

ZITGA stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyun android dünyasının en çok sevilen ve yorum alarak beğeni kazanmış aksiyon ve strateji oyunlarından birisidir. Oyun diğer serilerde olduğu gibi bir çöp adam karakterini baz alarak geliştirilen ve tabii gelen güncellemeler ile çok daha farklı bir sisteme sahip olan bir aksiyon türüdür. Amacınız kontrolünü sağlamış olduğunuz karakter ile birlikte karşınıza çıkan tüm kötü düşmanları zamanla öğrendiğiniz ve öğreneceğiniz hareketler yardımı ile öldürebilmektir. Gölge savaşı olarak adlandırılan bu seride birbirinden farklı kahraman çeşitleri ve özellikler sizleri beklemektedir.

Oyun özellikle kalite konusunda çok iyi bir şekilde siz oyuncularına deneyim sunmaktadır. Oyunda problem yaşamamanız adına para hileli apk şeklinde paylaşmak istedim ki oyuna giriş yaptığınızda paranız gözükmese bile istediğinizi sınırsız olarak satın alabilirsiniz. Hemen sizlerde aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca stickman legends hileli apk oyununu cihazlarınıza yükleyebilir ve derhal bu aksiyona dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Stickman Legends: Shadow War
  • Boyutu: 93 MB
  • İşletim Sistemi: Android
  • Hile: Paranız olmasa bile istediğinizi satın alabilirsiniz.

 


 

Stickman Legends Hileli APK İndir - Mediafire

Stickman Legends Hileli APK İndir - Cloud

Stickman Legends Hileli APK İndir - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *