Kategoriler
Programlar

Spotify Premium APK v8.5.63.941 – Haziran 2020

Spotify Premium Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz full sürüm olarak kullanabileceğiniz harika bir müzik dinleme uygulamasıdır.

Dünyanın en çok kullanılan müzik dinleme uygulamalarından bir tanesi olan Spotify ile istediğiniz müzikleri dinleyebilecek ve cihazlarınıza indirebileceksiniz. Uygulama ile kendinize bir play list oluşturabilir ve ayrıca bir çok güncel şarkıyı tek tık ile kolayca ulaşabileceksiniz. YouTube gibi bir mantığı olan fakat sadece müzik dinleme platformu olan bu uygulama da reklamsız olarak tüm şarkılarınızı dinleyebileceksiniz ve ayrıca çevrimdışı özelliği ile de internetiniz yokken bile kolayca şarkılarınızı açabileceksiniz.

Paylaştığımız premium sürüm olduğu için birçok özelliğe sahip olacağınız bu uygulama google play 500 milyondan fazla indirilme sayısına ulaşmış durumda. Dünyanın her yanından insanların kullanmış olduğu spotify apk uygulamasını aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca cihazlarınıza indirebilir ve derhal uygulamaya dahil olabilirsiniz.

  • Uygulama Adı: Spotify Premium
  • Boyutu: 32 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Spotify Premium APK İndir - Mediafire

Spotify Premium APK İndir - Drive

Spotify Premium APK İndir - YandexDisk

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir