Spaceflight Simulator APK v1.51 – Para Hileli

Spaceflight Simulator APK v1.51 – Para Hileli

Spaceflight Simulator, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz...

Spaceflight Simulator, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz simülasyon kategorisinde yer alan oyunlardan bir tanesidir. Stefo Mai Morojna stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda kendi roketinizi tasarlayarak uzaya doğru yolculuk yapabileceksiniz. Oyunun açıklama kısmında bulunan  gerçekçi ölçeklendirilmiş gezegenler mesafesi cümlesi özellikle oyunu inceleme ve sizlerle paylaşma isteği doğdurdu. Amacınız sizlere verilmiş olan parçalar ile birlikte en iyi şekilde bir roket oluşturmak yani daha doğru tasarlamaktır ve bu sayede işlemler bittiğinde uzay mekiğinizi gezegene göndererek test edebilme imkanınız da bulunmaktadır.

Eğlenceli bir oyun yapısı bulunmakla birlikte uzay gibi kavramların meraklısı olan kişilerin mutlaka denemesi gerektiğini düşünmekteyim. Sizlerde hemen aşağıda bulunan apk indir butonlarına tıklayarak cihazlarınıza kolayca spaceflight simulator hileli apk dosyasını indirebilir ve derhal bu harika simülasyona dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Spaceflight Simulator
  • Boyutu: 32 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Spaceflight Simulator Hileli APK İndir - Mediafire

Spaceflight Simulator Hileli APK İndir - Drive

Spaceflight Simulator Hileli APK İndir - YandexDisk

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *