Sonic Dash APK v4.10.0 – Sınırsız Para Hileli

Sonic Dash APK v4.10.0 – Sınırsız Para Hileli

Sonic Dash Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak...

Sonic Dash Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel arcade ve macera oyunlarından bir tanesidir.

SEGA stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda arcade ve macera kavramlarını bir arada yaşayarak geçmiş zamanın popüler oyunu olan sonic’i mobil cihazlarınızda oynayabileceksiniz. Çok uzun yıllar önce dünya üzerinde bilgisayarlarda popüler oyun haline gelmiş olan bu seri birçok insan üzerinde iz ve etki bırakmış oyunlardan bir tanesidir. Oyunda ki amacınız kontrolünü sağlamış olduğunuz karakter ile önünüze çıkan engelleri bir şekilde aşarak kaçabilmek ve ayrıca yol üzerinde bulduğunuz altınları da toplayarak çok daha iyi bölümler açabilirsiniz.

Oyun özellikle optimizasyon ve grafik alanında başarılı bir çalışma gerçekleştirilmiş ki sizlerde oynadığınızda bu kaliteyi göreceksinizdir. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak hemen sizlerde sonic dash hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Sonic Dash
  • Boyutu: 96 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Sonic Dash Hileli APK İndir - Drive

Sonic Dash Hileli APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *