Kategoriler
Oyun İndir

Snipers vs Thieves APK v2.11.38077 – Cephane Hileli

Snipers vs Thieves Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika aksiyon ve macera türünde ki oyunlardan bir tanesidir.

Playstack stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu aksiyon oyununda harika vakitler geçireceğinizi şimdiden söyleyebilirim. Oyuna giriş yaptığınızda sizlerden bir seçenek yapmanız istenecek ve bu iki seçenek Hırsızlar veya Keskin Nişancı olacaktır. Sizler bu iki seçenekten birisini seçtikten sonra asıl görevinize başlamış olacaksınız ve sizlere verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirerek para kazanabilirsiniz. Hırsızlığı seçerseniz bir bankanın içinde paraları boşaltırken kendinizi bulabilir ve yine aynı şekilde keskin nişancılığı seçerseniz ise hırsızlara karşı bir mücadele sizleri beklemektedir.

Aksiyonun ve arcadenin dibine vuracağınız bu oyunda grafik olarak gayet iyi bir çalışma yapılmış durumda ki sizlerde indirdiğinizde fark edeceksiniz. Aşağıda paylaşmış olduğumuz linklere tıklayarak kolayca cihazlarınıza sniper vs thieves hileli apk oyununu indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: City İsland 5
  • Boyutu: 200 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

 

Snipers vs Thieves Hileli APK - DRİVE

Snipers vs Thieves OBB İndir - Drive

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir