Smart Launcher 5 Pro APK v5.4 – Full Sürüm

Smart Launcher 5 Pro APK v5.4 – Full Sürüm

Smart Launcher 5 Pro Apk, android telefon ve tabletlerinizde ücretsiz full sürüm olarak kullanabileceğiniz marketin...

Smart Launcher 5 Pro Apk, android telefon ve tabletlerinizde ücretsiz full sürüm olarak kullanabileceğiniz marketin en sevilen launcher (tema) uygulamalarından bir tanesidir.

Smart Launcher Team stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu uygulama markette kişileştirme kategorisinde yer almaktadır. Zamanla telefonlarımızın klasik temalarından ve bazı görünüm noktalarından sıkılabiliyoruz ve ortaya ise can sıkıcı bir durum çıkmaktadır. Bu durumda imdadınıza smart launcher 5 uygulaması koşuyor diyebilirim ki gerçekten telefonunuza ve tabletlerinize iyi bir görünüm sağlamaktadır. Uygulama sadece tema olmamakla birlikte telefonunuza Ram ve batarya optimizasyonu yaparak performans artışı da sağlamaktadır ki bu artı bir puan almasını sağlamaktadır.

Birbirinden farklı widget desteği, çift tıklama ile ekran kilitleme, ikon paketleri ve daha birçok özelliği destekleyen bu temayı aşağıda bulunan linklere tıklayarak cihazlarınıza hızlıca indirebilir ve derhal telefonunuzu baştan aşağıda kişileştirebilirsiniz.

  • Uygulama Adı: Smart Launcher Pro 5
  • Boyutu: 10 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 

Smart Launcher 5 Pro APK İndir - DRİVE

Smart Launcher 5 Pro APK İndir - MEDİAFİRE

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *