Simplest RPG Game APK v1.2.3 – Para Hileli

Simplest RPG Game APK v1.2.3 – Para Hileli

Simplest RPG Game oyunu android dünyasına yeni giriş yapmış olan rol yapma kategorisinde ki...

Simplest RPG Game oyunu android dünyasına yeni giriş yapmış olan rol yapma kategorisinde ki oyunlardan bir tanesidir. Oyun market üzerinde bir çok olumlu geri dönüş ve oylama aldığı için sizlere özel olarak hileli bir şekilde paylaşmak istedim ki bu sayede para sıkıntısı yaşamadan kolaylıkla oynayabilirsiniz.

CodeJungle stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyun rol yapma oyunlarının zamanla popüler olabilecek oyunlarından birisidir. Oyunda amacınız RPG olarak karşınızda bulunan düşmanları en iyi şekilde güçlerinizi birleştirerek ve zamanla daha da iyi olarak öldürebilmenizdir. İtem denilen olaylar mevcut oyunda ki bunları zamanla para kastıkça seviye yükseltmeniz gerekmekte ve bu sayede canavarları çok daha iyi bir şekilde öldürme imkanına sahip olacaksınızdır.

Oyun kalite olarak incelendiğinde iyi bir performans sergilemektedir ki sizlerde indirip oynamaya başladığınızda bunu göreceksinizdir. Hemen aşağıda bulunan apk indir linklerine tıkladığınızda kolayca simplest rpg game text adventure hileli apk oyununu indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Simplest RPG Game
  • Boyutu: 19 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Simplest RPG Game Hileli APK İndir - Mediafire

Simplest RPG Game Hileli APK İndir - Drive

Simplest RPG Game Hileli APK İndir - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *