SimCity BuildIt APK v1.30.6.91708 – Mega Hileli

SimCity BuildIt APK v1.30.6.91708 – Mega Hileli

SimCity BuildIt Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak...

SimCity BuildIt Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika şehir yönetme oyunlarından bir tanesidir.

ELECTRONIC ARTS tarafından geliştirilmiş olan bu harika şehir simülasyonunda bir kasabanın belediye başkanı olarak başlayacağınız oyun serüveninde birçok zorluk sizleri beklemektedir. Oyunda bir köy gibi küçük ve şirin bir kasabanın belediye başkanı oluyorsunuz ve zamanla orayı büyütmeye, metropol bir yer haline getirmeye çalışacaksınız ki bunun için hem zaman hem de sizlerin sıkı bir çalışması gerekmektedir. Oynanış olarak gayet kolay ve eğlenceli bir yapısının da bulunduğunu özellikle sizlere belirtmeliyim.

Grafik olarak muhteşem bir performans sağlayan bu simülasyonda şehrinizde yaşayan insanlar isteklerini belirtmek istiyor ve bunu balon aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Sizlerde hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak simcity hileli apk dosyasını cihazlarınıza kolayca indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: SimCity BuildIt
  • Boyutu: 98 MB
  • İşletim Sistemi: Android
  • Not: Hile şuan da aktif değildir, en yakın zamanda güncellenecektir.

 


 

SimCity BuildIt Hileli APK İndir - Drive

SimCity BuildIt Hileli APK İndir - Mediafire

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *