Sharpen Blade APK v1.21.0 – Para Hileli

Sharpen Blade APK v1.21.0 – Para Hileli

Sharpen Blade Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak...

Sharpen Blade Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel simülasyon oyunlarından bir tanesidir.

ZPLAY Games stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu simülasyon oyununda bir şeyleri kesmek için en doğru yapılı bıçağı yapmaya çalışacaksınız. Oyunda ki genel amacınız hamburgeri en iyi şekilde kesebilecek bıçağı yapabilmektir ve tabii bunu yapmak için zamanla kendinizi geliştirmeniz ve farklı deneyimler yaşamanız gerekmektedir. İlk başta bıçak olarak başlayacağınız testlere ilerde kendinizi geliştirdikçe kılıç gibi daha büyük aletlere sahip olabileceksiniz.

Grafik olarak iyi bir kalite sunmaktadır ve ayrıca oynanış tarzı olarak da gayet kolay bir kullanımı vardır. İlk olarak hamburger ile başladığınız oyuna ileride çok daha farklı yiyeceklerin geleceğini de söylemeliyim. Sizlerde hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz linklere tıklayarak sharpen blade hileli apk dosyasını cihazlarınıza kolayca indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Sharpen Blade
  • Boyutu: 40 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Sharpen Blade Hileli APK İndir - Drive

Sharpen Blade Hileli APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *