Shadow of Death: Dark Knight APK v1.81.2.0 – Para Hileli

Shadow of Death: Dark Knight APK v1.81.2.0 – Para Hileli

Shadow of Death: Dark Knight Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde...

Shadow of Death: Dark Knight Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel aksiyon oyunlarından bir tanesidir.

Bravestars Games stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyun android dünyasının beğeni kazanmış aksiyon türü oyunlarından bir tanesidir. Oyunda kontrolünü sağlamış olduğunuz karakter ile birlikte krallığı çalan kötülere karşı savaş başlatarak her şeyinizi ortaya koyarak en iyi şekilde mücadele etmeye çalışacaksınızdır. Adalet ve iyilik için her türlü düşmana karşı koyacağınız bu seride karşınıza birbirinden farklı canavarlar ve savaşçılar çıkacaktır fakat unutmayın ki güç sizde olduğu sürece kimse size zarar veremez.

Oyun hikaye eşliğinde devam etmektedir ve gayet eğlenceli, akıcı bir şekilde maceraya sürüklemektedir. Sizlerde hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz linklere tıklayarak kolayca shadow of death dark knights hile apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Shadow of Death: Dark Knight
  • Boyutu: 115 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Shadow of Death: Dark Knight Hileli APK - Mediafire

Shadow of Death: Dark Knight Hileli APK - Cloud

Shadow of Death: Dark Knight Hileli APK - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *