Shadow Fight 3 APK v1.20.3 – Donma Hileli

Shadow Fight 3 APK v1.20.3 – Donma Hileli

Shadow Fight 3 Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli...

Shadow Fight 3 Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika aksiyon türünde ki oyunlardan birisidir.

Yapımcılığını NEKKI stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu oyunda aksiyon zirvesinin sahibi oluyorsunuz ve yakın dövüş sanatı sayesinde muhteşem şeyler gerçekleştiriyorsunuz. Oyunda sahip olduğunuz karakter ile sizlere verilen görevleri yapabilmeniz gerekmektedir ve bu sayede daha ileri, iyi seviyelere ulaşabilirsiniz. Bir hikaye olarak ilerleyen bu oyunda ortada bulunan kötü enerji ve düşmanları alt ederek iyiliğe ulaştırmanız gerekmektedir.

Oyunda 3 farklı yaşam tarzı var ve ayrıca bu 3 farklı yaşam tarzını birleştirebilme imkanınızın da bulunduğunu oyun özellikle açıklamada belirtmektedir. Grafikleri gerçekten çok çarpıcı bir performans sunan bu oyunda kaderinizi belirlemek tamamen sizin yetenek ve gücünüze bakmaktadır. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak shadow fight 3 hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oyuna dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Shadow Fight 3
  • Boyutu: 108 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Shadow Fight 3 Hileli APK - Drive

Shadow Fight 3 Hileli APK - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *