Shadow Fight 2 APK v2.5.2 – Para Hileli

Shadow Fight 2 APK v2.5.2 – Para Hileli

Shadow Fight 2 Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

Shadow Fight 2 Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel aksiyon oyunlarından bir tanesidir.

Yapımcılığını NEKKI stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu aksiyon oyunu android marketin en çok indirilen ve kullanıcı oylaması alan oyunlarından bir tanesidir. Oyun yaklaşık 100 milyondan fazla indirilme sayısına ulaşmış durumda ve binlerce oyuncudan gün geçtikçe yorum almaya devam etmektedir. Oyunda amacınız kontrolünü sağlamış olduğunuz karakter ile birlikte yakın dövüş sanatını öğrenerek ve kullanarak karşınıza çıkacak olan tüm kötü rakiplerinizi eleyerek yok edebilmektir. Özellikle oyunda dövüş animasyonlarının çok iyi bir şekilde hazırlanmış olduğunu söyleyebilirim ve ayrıca karakterinizi zamanla birçok yönden iyileştirme ve geliştirme yaparak çok daha güçlü bir dövüşçü yapabilirsiniz.

Oyunda görüntü kalitesine değinmek gerekirse harika bir kalite performansının sizleri beklediğini söyleyebilirim. Oyunda karakter açmada, güçlendirme gibi olaylarda sıkıntı yaşamamanız için oyunu para hileli apk olarak paylaşmaktayım. Sizlerde hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca shadow fight 2 hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz

  • Oyun Adı: Shadow Fight 2
  • Boyutu: 142 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Shadow Fight 2 Hileli APK İndir - Drive

Shadow Fight 2 Hileli APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *