Şehir Parçalayıcı APK v1.8 – Para Hileli

Şehir Parçalayıcı APK v1.8 – Para Hileli

Şehir Parçalayıcı Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak...

Şehir Parçalayıcı Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel aksiyon oyunlarından bir tanesidir.

Yapımcılığını TerranDroid stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu oyunda fantastik bir aksiyonun içerisinde dahil olarak farklı bir oyun ile karşı karşıyayız. Oyunda dev bir yaratık karakteri kontrol altına alarak şehre iniyorsunuz ve şehirdeki her şeyden hemen hemen büyük olduğunuz için ortalığı yıkmaya ve karıştırmaya başlıyorsunuz. Tüm şehrin korkulu rüyası olacağınız bu seride tüm polisler, halk, roketli araçlar ve daha birçok şey seni durdurmaya çalışacaktır fakat hepsinden güçlü olduğunuz için onları da yok ederek tüm hepsinden kolayca kurtulabilirsiniz.

Oyun fantastik bir aksiyon halinde geliştirilmiş durumda ve eğlenceli bir yapıya da sahip olduğunu söyleyebilirim. Sizlerde hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak şehir parçalayıcı hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirerek bu harika aksiyonun içerisine dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Şehir Parçalayıcı
  • Boyutu: 19 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Şehir Parçalayıcı Hileli APK İndir - Drive

Şehir Parçalayıcı Hileli APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *