Kategoriler
Oyun İndir

Score! Hero APK v2.46 – Para Hileli

Score! Hero Hileli Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika futbol oyunlarından bir tanesidir.

First Touch Games Ltd. stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu futbol oyununda hedefiniz maçlara girerek en iyi performansınızı göstermeniz ve rakip takımı yenebilmenizdir. Oyun içerisinde kendinize bir karakter oluşturuyorsunuz ve ismini, forma numarasını vs. ayarlama yaptıktan sonra bir idman sırasında bazı takımlardan sizlere iyi oyunculuğunuz adına teklifler gelecektir. Teklifleri inceleyerek bir takıma transfer oluyorsunuz ve artık sizin için asıl futbol o andan itibaren başlıyor diyebilirim ki maçlara çıkarak kendinizi en iyi şekilde göstermeniz gerekmektedir ki takımda ve dünya da en iyi oyuncu olabilmeyi hedeflemenizi tavsiye etmekteyim.

Oyun uzun yıllardır android ve ios platformunda popüler futbol oyunu olmayı başarabilmiş ve halen günümüzde binlerce kişi tarafından indirilmeye devam etmektedir. Futbol kariyer hayatınıza başlayabileceğiniz score hero apk oyununu aşağıda vermiş olduğum linklere tıklayarak hızlıca cihazlarınıza indirebilir ve derhal oyuna dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Score! Hero
  • Boyutu: 96 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Score! Hero Hileli APK İndir - DRİVE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir