Rolly Legs Apk İndir v2.9 – Para Hileli

Rolly Legs Apk İndir v2.9 – Para Hileli

Rolly Legs, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz...

Rolly Legs, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz aksiyon kategorisinde yer alan oyunlardan bir tanesidir. VOODOO stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda arcade kavramını en iyi şekilde deneyimleyerek oyunda kendinizi göstermeniz gerekmektedir. Amacınız kontrolünü sağlamış olduğunuz bir robotu parkular üzerinden en iyi şekilde atlatarak hedefe doğru koşmaktır. Hız kazanmak ve doğru adımlarda ilerleyebilmek için bacaklarınızı en iyi şekilde kontrol edebileceğiniz bu oyunda önünüze çıkan tüm engelleri aşarak görevleri tamamlayabilirsiniz.

Oyun grafik açısından gayet kaliteli bir görüntü kalitesi sağlarken oynanış tarzı olarak da iyi bir arcade deneyimi yaşatmaktadır. Sizlerde hemen aşağıda bulunan apk indir butonlarına tıklayarak kolayca rolly legs hileli apk dosyasını indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Rolly Legs
  • Boyutu: 49 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Rolly Legs Hileli APK İndir - Mediafire

Rolly Legs Hileli APK İndir - Drive

Rolly Legs Hileli APK İndir - YandexDisk

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *