Robbery Bob Apk İndir v1.18.33 – Mega Hileli

Robbery Bob Apk İndir v1.18.33 – Mega Hileli

Robbery Bob, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz...

Robbery Bob, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz aksiyon kategorisinde yer alan oyunlardan bir tanesidir. Level Eight AB stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda hırsızlık yapan bir karakterin kontrol yapısını ele alarak onu en iyi şekilde soygun yapmasına yardımcı olmanız gerekmektedir. Hikayenin açıklamasına göre karakterimiz bob hırsızlık işini bırakmadan önce bazı yapması gereken görevler mevcut ve sizlere düşen görev ise onu soygunluk yaparken zekanızı kullanarak yakalatmamaktır.

Grafik olarak gayet iyi bir görüntü kalitesi elde edilen bu oyunda oynanış tarzı olarak da iyi ve kolay bir kontrol yapısı sizleri beklemektedir. Oyunda genel olarak hazırlanan animasyon ve seslendirmelerde sizlerin çok hoşuna gideceğini ve oyuna biraz daha bağlayacağını düşünmekteyim. Sizlerde hemen aşağıda bulunan apk indir butonlarına tıklayarak kolayca robbery bob hileli apk dosyasını indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Robbery Bob
  • Boyutu: 43 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Robbery Bob Hileli APK İndir - Mediafire

Robbery Bob Hileli APK İndir - YandexDisk

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *