Real Gangster Crime APK v5.14.190 – Para Hileli

Real Gangster Crime APK v5.14.190 – Para Hileli

Real Gangster Crime, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz...

Real Gangster Crime, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika simülasyon oyunlarından bir tanesidir. Naxeex Studio tarafından geliştirilmiş olan bu oyun serisinde bir açık dünya simülatörüne dahil olarak farklı türde ki işlere adımlarınızı atıyor ve tüm şehre adınızı duyurmak için gerçekli çalışmalara başlıyorsunuz. Oyun açık dünya olarak bizleri karşıladığı için görevler haricinde şehir içerisinde ister yürüyerek ister de birbirinden farklı araçlar ile dolaşabilme imkanınız bulunmaktadır.

Gayet eğlenceli ve kolay bir yapısı bulunan bu oyunda bir suç çetesi oluşturarak şehrin kralı olmaya çalışmalısınız dersem tam yerinde bir tespit yapmış olurum. 3D grafiklere sahip bu oyunda harita gayet açık ve büyük bir şekilde bizleri karşılarken şehrin birçok farklı yerinde sizleri bekleyen ilk yardım çantası, cephane, silah, para gibi ücretsiz kaynakların da bulunduğunu söylemeliyim. Sizlerde hemen bu simülasyona dahil olmak isterseniz aşağıda bulunan real gangster crime hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Real Gangster Crime
  • Boyutu: 99 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Real Gangster Crime Hileli APK İndir - Mediafire

Real Gangster Crime Hileli APK İndir - Drive

Real Gangster Crime Hileli APK İndir - YandexDisk

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *