Kategoriler
Oyun İndir

Rally Fury Extreme Racing APK v1.54 – Para Hileli

Rally Fury Extreme Racing Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika rally yarış oyunlarından bir tanesidir.

Refuel Games Pty Ltd stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunu hız tutkunlarının denemesini şiddetle tavsiye etmekteyim. Oyun yarış ve ralli mantığı üzerine geliştirilmiş durumdadır ve sizlere düşen görev ise araçlarınız ile çeşitli alanlarda rakiplerinizi geçerek en iyi şekilde yarışınızı bitirmektir. Rakiplerinizi geçmeye çalışırken yollarda drift gibi hareketler yaparak hem kendinizi geliştirmiş olacaksınız ve ayrıca daha fazla puan kazanmış oluacaksınız. İnternetli oynanma seçeneği ile özellikle bir artı puan kazanan bu oyunda gerçekçi fizik motoru ile gerçekten büyük bir zevk alacağınıza eminim.

Grafik olarak gayet iyi bir performans sunan bu oyunda araçların motor sesleri gibi herşey düşünülmüş durumdadır. Sizlerde aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca cihazlarınıza rally fury hileli apk oyununu indirebilir ve derhal bu yarış serüvenine dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Rally Fury – Aşırı Ralli Araba Yarışı
  • Boyutu: 89 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Rally Fury Hileli APK İndir - DRİVE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir