Rage Road APK v1.2.2 – Silah ve Skin Hileli

Rage Road APK v1.2.2 – Silah ve Skin Hileli

Rage Road Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli...

Rage Road Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli full sürüm olarak oynayabileceğiniz harika aksiyon oyunlarından bir tanesidir.

SayGames stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu aksiyon oyununda maceranın dibine vuracağınız bir serüven sizleri beklemektedir. Oyunda sizlere verilen araçlar ile birlikte arkanızdan gelen ve sizleri durdurmaya çalışan tüm araçları vurmaya çalışacaksınız. Sizleri engelleyen tüm araçları silahlarınız ile yok etmelisiniz ki aksi taktirde sizlerin aracı daha çok hasar alarak sizi öldürebilir. Motor, Helikopter, ATV gibi birçok araç çeşidinin bulunduğu bu oyunda farklı silah modları ve skinler bulunmaktadır.

Grafik olarak gayet iyi bir performans sunan bu oyunda oynanış tarzı da basit bir şekilde sizleri karşılamaktadır. Paylaştığımız hile sayesinde oyunda kullanabileceğiniz tüm silahların kilidi açık ve aynı şekilde skinleri de istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak rage road hile apk dosyasını aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca cihazlarınıza indirebilir ve derhal oyuna dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Rage Road
  • Boyutu: 57 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Rage Road Hileli APK İndir - Drive

Rage Road Hileli APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *