Public Transport Simulator APK v1.35.1 – Para Hileli

Public Transport Simulator APK v1.35.1 – Para Hileli

Public Transport Simulator Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli...

Public Transport Simulator Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika otobüs simülasyon oyunlarından bir tanesidir.

SkisoSoft stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu simülasyonda otobüs kaptanlığı serüvenine atılıyorsunuz. Oyun içerisine sizlere farklı görevler verilecektir ve bu görevlerde sizlere otobüsleriniz ile gideceğiniz hedefleri verilecektir. 40’dan fazla ve hepsi birbirinden farklı otobüsün bulunmuş olduğu bu oyunda gerçekçi fizikler sayesinde oyun daha eğlenceli ve zevkli hale gelmektedir. Oyunda eski model otobüslerden tutun en yeni modellere kadar farklı otobüslerin bulunduğunu ve hepsinin de farklı fiziklere sahip olduğunu özellikle belirtmeliyim.

Grafik olarak orta seviye bir kalite performansı sunan bu oyunda kişileştirilebilir ayarlar sayesinde birçok seçeneği kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak sizlerde hemen public transport simulator hileli apk oyununu indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Public Transport Simulator
  • Boyutu: 60 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Public Transport Simulator Hileli APK - Drive

Public Transport Simulator Hileli APK - Mediafire

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *