Prison Empire Tycoon – Idle Game APK v0.9.4 – Hileli Mod

Prison Empire Tycoon – Idle Game APK v0.9.4 – Hileli Mod

Prison Empire Tycoon – Idle Game Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve...

Prison Empire Tycoon – Idle Game Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel simülasyon kategorisinde bulunan oyunlardan bir tanesidir.

Yapımcılığını Codigames stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu seri android play store üzerinde yerini yeni almış olan oyunlardan birisidir. Oyunda genel olarak amacınız bir hapishaneyi kontrol etmektir ve suçluların kaçışına izin vermeden orada otoriteyi sağlayabilmektir. Kontrolünü sağlamış olduğunuz cezaevi ilk olarak ufak bir bina halinde olsa bile zaman içerisinde otoriteyi en iyi şekilde sağladığınızda suç oranı yüksek olan kişilerde buraya gelecektir ki işte o zaman asıl macera sizler için başlıyor diyebilirim. Zamanla cezaevinin binasını ve içerisinde kullanmış olduğunuz şeyleri büyülterek çok daha büyük bir mekan haline getirebileceğiniz bu oyunda mahkumların genel ihtiyaçlarını karşılamakta tabii ki sizlere düşmektedir.

Para kazanarak çok daha iyi gelişmeler elde edebileceğiniz bu simülasyonda grafik olarak iyi bir kalite sizleri beklemektedir. Şuan oyun yeni çıktığı için optimizasyon problemi olabilir fakat merak etmeyin gelen güncellemeler bu tür problemleri yok edecektir. Sizlerde hemen aşağıda bulunan apk indir butonlarına tıklayarak kolayca prison empire tycoon hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Prison Empire Tycoon
  • Boyutu: 96 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Prison Empire Tycoon Hileli APK İndir - Mediafire

Prison Empire Tycoon Hileli APK İndir - Cloud

Prison Empire Tycoon Hileli APK İndir - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *