PPSSPP Gold – PSP Emulator Apk İndir v1.10.2 – Güncel Sürüm

PPSSPP Gold – PSP Emulator Apk İndir v1.10.2 – Güncel Sürüm

PPSSPP Gold – PSP Emulator Apk, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz...

PPSSPP Gold – PSP Emulator Apk, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz full sürüm olarak indirip kullanabileceğiniz harika emulator uygulamalarından bir tanesidir. Henrik Rydgård stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu uygulama android telefon ve tabletlerinizde Psp kullanmanızı sağlayan harika popüler bir yazılım uygulamasıdır. Son zamanlarda adının birçok yerde geçmesi nedeniyle bende sizlere özel olarak bu emulatoru paylaşmak ve sizlerin de yararlanmasını istedim.

PPSSPP Gold uygulaması ile birçok psp oyununu uygulama içerisinde seçeneklerinizi gerçekleştirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İndirdiğiniz emülator içerisinde birçok oyun hazır olarak sizlerin karşısına çıkmaktadır fakat en güzel yönlerinden biriside eğer bu oyunlar sizin sevdiğiniz açıdan değilse psp oyunlarını .iso veya .cso olarak indirdiğiniz taktirde bu uygulamaya yükleyerek oynama imkanınız bulunmaktadır. Emülatoru kullanırken kullanmış olduğunuz cihazın birazda performanslı ve kaliteli olması gerekmektedir ki aksi taktirde performans kaybı yaşayarak oyunlarda problem yaşayabilirsiniz.

Kullanış olarak gayet basit ve kolay bir arayüze sahip olunan bu uygulamada her şey basit bir şekilde olduğu için kullanmada hiçbir zorluk çekmeden istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz. Sizlerde hemen aşağıda bulunan apk indir butonlarına tıklayarak kolayca cihazlarınıza ppsspp gold apk dosyasını yükleyebilir ve derhal oyunlarınızı oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Uygulama Adı: PPSSPP Gold – PSP Emulator
  • Boyutu: 30 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

PPSSPP Gold - PSP Emulator APK İndir - Mediafire

PPSSPP Gold - PSP Emulator APK İndir - Drive

PPSSPP Gold - PSP Emulator APK İndir - YandexDisk

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. Oğuzhan Boyar

    PPSSPP Gold apk işime yaradı