Kategoriler
Oyun İndir

Pokémon Smile APK

Pokémon Smile, Pokémon ile diş fırçalamayı eğlenceli bir alışkanlık haline getirmeye yardımcı olur!

Pokémon Smile ile diş fırçalamayı eğlenceli ve heyecan verici bir maceraya dönüştürün! Oyuncular, kaviteye (dişin çürümesiyle dişte oluşan oyuklara) neden olan bakterileri yenmek ve yakalanan Pokémonu kurtarmak için en sevilen Pokémonlardan bazılarıyla ortaklık kurabilirler. Sadece sürekli olarak dişlerini fırçalayarak tüm Pokémonları kurtarabilir ve onları yakalama şansı elde edebilirler.

Özellikleri:
■ Kapsamlı diş fırçalamak, Pokémon’u yakalamanın anahtarıdır!
Bazı şanssız Pokémonlar ağzınızın içindeki boşluklara neden olan bakteriler tarafından ele geçirildi! Dişlerinizi fırçalayarak bu bakterileri yenebilir ve Pokémonu kurtarabilirsiniz. Fırçalamada harika bir iş yaparsanız, kaydettiğiniz Pokémonu da yakalayabilirsiniz!
■ Pokédex’inizi tamamlayın, Pokémon Caps’leri toplayın — Pokémon Smile keyfini çıkarmanın birçok yolu vardır!
• Pokédex: Pokémon Smile’da 100’den fazla sevimli Pokémon görünür. Hepsini yakalamak ve Pokédex’inizi tamamlamak için her gün dişlerinizi fırçalama alışkanlığı oluşturun!
• Pokémon Caps: Oynarken, her türden “takabileceğiniz” eğlenceli ve benzersiz şapkalar da açacaksınız!
■ Fırçalama Ustası olmak için devam edin!
Düzenli olarak diş fırçalamak size Diş Fırçalama Ödülü kazandıracaktır. Tüm Fırçalama Ödüllerini toplayın ve Fırçalama Ustası olun!
■ En sevdiğiniz fotoğrafları eğlenmek için süsleyin!
Fırçalarken, oyunun harika fırçalama hareketinizin birkaç fotoğrafını çekmesine izin verebilirsiniz. En sevdiğiniz kareyi seçin ve ardından onu çeşitli çıkartmalarla süsleyerek eğlenin! Her gün dişlerinizi fırçalamaya devam edin ve fotoğraflarınızı süslemek için kullanabileceğiniz daha fazla çıkartma toplamaya devam edin.

Ve daha kullanışlı özellikler!
• Diş fırçalama kılavuzu: Oyuncular diş fırçalama sürecine yönlendirilecek ve ağızlarının tüm alanlarını fırçalamalarına yardımcı olacaktır.
• Bildirimler: Fırçalama zamanı geldiğinde oyuncuları bilgilendirmek için günde en fazla üç hatırlatıcı oluşturun!
• Süre: Her diş fırçalama seansının ne kadar sürmesi gerektiğini seçin: bir, iki veya üç dakika. Bu şekilde, her yaştan kullanıcının ihtiyaçları karşılanabilir.
• Üç adede kadar kullanıcı profili desteği, birden çok oyuncunun ilerlemelerini kaydetmesine olanak tanır.

Diş fırçalama ipuçları
Her diş fırçalama seansından sonra, diş hekimlerinin tavsiyelerine göre elinizden gelenin en iyisini yaparak nasıl daha iyi diş fırçalayacağınıza dair bazı yararlı ipuçları da alabileceksiniz.

Önemli notlar
• Bu uygulamayı kullanmadan önce Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimini okuduğunuzdan emin olun.
• İnternet bağlantısı gereklidir. Veri kullanım ücretleri geçerli olabilir.
• Bu uygulama, çürükleri önlemeyi veya tedavi etmeyi amaçlamadığı gibi, oyuncuların diş fırçalamayı seveceğini veya alışkanlık haline getireceğini garanti etmez.
• Pokémon Smile bir çocuk tarafından oynanırken, bir ebeveyn veya vasi her zaman hazır bulunmalı ve kazaları önlemek için çocuğa diş fırçalama konusunda destek olmalıdır.

Desteklenen platformlar
Pokémon Smile, Android 6.0 veya üstü sistemlerde çalışır. Lütfen uygulamanın belirli cihazlarda düzgün çalışmayabileceğini unutmayın.

NOT: Aşağıdaki linkten sadece apk dosyasını indirmeniz yeterli.

İndir

“Pokémon Smile APK” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir