Kategoriler
Oyun İndir

Plants vs. Zombies FREE APK v2.9.05 – Mega Hileli

Plants vs. Zombies FREE Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika strateji oyunlarından bir tanesidir.

ELECTRONIC ARTS stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda zombilere karşı bir savaş açıyoruz diyebiliriz ki gerçekten büyük bir aksiyon sizleri beklemektedir. Bir uzay bahçesine sahip olduğunuz bu oyunda bahçenize uzaylılar tarafından saldırı gerçekleşiyor fakat sizler için önemli olan bu bahçe için mücadelenizi her zaman ki gibi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bitkilerinizi öldürmeye çalışan bu zombilere karşı mücade edeceğiniz bu oyunda çok farklı strateji çeşitleri bulunmaktadır ve sizler bunların hepsini zaman içerisinde daha fazla mücadele verdikçe öğrenerek onları daha kolay kışkırtabilirsiniz.

Oyun markette 100 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiş durumda ve gerçekten sevilen bir kitle sahibi bir oyun yapısına sahip durumda. Grafik olarak gayet iyi bir performans sunan plants vs. zombies free hileli apk oyununu aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca cihazlarınıza indirebilir ve derhal oyuna dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Plants vs. Zombies Free
  • Boyutu: 85 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Plants vs. Zombies FREE Hileli APK İndir - DRİVE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir