PewDiePie’s Tuber Simulator APK v1.57.0 – Para Hileli

PewDiePie’s Tuber Simulator APK v1.57.0 – Para Hileli

PewDiePie’s Tuber Simulator Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

PewDiePie’s Tuber Simulator Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel simülasyon oyunlarından bir tanesidir.

Outerminds Inc. stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu simülasyon oyununda youtuber olma yolunda ilk adımınızı atarak harika işlere girişiyorsunuz. Oyun YouTube platformunda en çok abone sayısına sahip olan PewDiePie isimli bir youtuber’ın geliştirmiş olduğu bir oyundur. Amacınız kendi eviniz içerisinde sahip olduğunu bir bilgisayar ile kendi oyun içeriklerinizi oluşturarak büyük bir kanal olma yolunda ilerleyebilmektir. İlk başlarda sizleri zorlayan bir abone sistemi olsa bile zamanla içeriklerinizi doğru bir şekilde oluşturduğunuzda çok daha büyük bir kitleye ulaşabileceğinizi söyleyebilirim.

Oyun grafik olarak piksel tarzı bir görünüm ile oluşturulmuş fakat sizleri rahatsız edecek bir yapıya sahip olmadığını da belirtmeliyim. Sizlerde hemen aşağıda paylaşmış olduğumu linklere tıklayarak kolayca pewdiepie’s tuber simulator hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: PewDiePie’s Tuber Simulator
  • Boyutu: 140 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

PewDiePie’s Tuber Simulator Hileli APK + OBB - Drive

PewDiePie’s Tuber Simulator Hileli APK + OBB - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *