At Hikayelerim APK v1.2.7 – Para Hileli

At Hikayelerim APK v1.2.7 – Para Hileli

My Horse Stories Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli...

My Horse Stories Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika at simülasyonu oyunlarından bir tanesidir.

Crazy Labs by TabTale stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu simülasyon oyununda şehirden gelen bir kız karakterini yönetiyorsunuz ve köy hayatına alışması için elinizde geleni yapabilmeniz gerekmektedir. Oyunda ki amacınız bir at çiftliğiniz var ve orada bulunan atları besleyerek ve eğiterek yarışa hazırlamanız gerekmektedir ki sizleri zor bir işin beklediğini de söylemeliyim. Oyunda sadece bunlar ile kalmayıp sevgili yapabilme şansına da sahip oluyorsunuz ve ayrıca çiftlikte babaanneniz ile kalacağınızıda belirtmeliyim.

Grafik olarak iyi bir performans sunan ve kaliteli içeriğe sahip olan bu simülasyonda tembellik işe yarayacak en son huyunuz olmalı. Sizlerde aşağıda vermiş olduğum linklere tıklayarak hızlıca at hikayelerim hile apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: At Hikayelerim
  • Boyutu: 234 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 

At Hikayelerim Hileli APK + OBB İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *