My Home Design Story APK v1.1.30 – Para Hilei

My Home Design Story APK v1.1.30 – Para Hilei

My Home Design Story Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden...

My Home Design Story Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel simülasyon oyunlarından bir tanesidir.

CookApps stüdyosu tarafından geliştirilen bu simülasyon serisinde kendi zevkleriniz ile birlikte harika tasarımlar ortaya atacaksınız ve tabii ki sonucunda para kazanabilirsiniz. Oyunda klasik olarak evi ve içerisinde bulunan odaları yapılarına göre dizmeniz ve tasarım yeteneğinizi kullanarak harika işler çıkarmanız gerekmektedir. Oyunda ayrıca sizlere yardımcı olmak adına 3 farklı eşleştirme tarzında mini oyunlar da bulunmaktadır ki bunları oynadığınızda sizlerin tasarımda işinize yarayacak parçalar ve eşyalar kazanabilirsiniz.

Oyun oynanış olarak gayet basit bir şekilde devam ederken bir yandan da çok eğleneceğinizi söyleyebilirim. Oyunun grafik olarak iyi bir kalite sunduğunu da yazıyı bitirmeden hatırlatayım. Sizlerde hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz linklere tıklayarak kolayca my home design story hile apk dosyasını indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: My Home Design Story
  • Boyutu: 9955555 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

My Home Design Story Hileli APK İndir - Mediafire

My Home Design Story Hileli APK İndir - Cloud

My Home Design Story Hileli APK İndir - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *