Kategoriler
Oyun İndir

Motor World Bike Factory APK v1.325 – Para Hileli

Motor World Bike Factory Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz yarış oyunlarından birisidir.

Yapımcılığını Oh BiBi stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu motosiklet yarış oyununda yarış kategorisinde kendini geliştirme ve gösterme vaktini geldiğini düşünenlerin mutlaka denemesi gereken oyunlardan bir tanesidir. Oyun içerisinde kendi motosiklet fabrikanızı kuruyorsunuz ve zaman içerisinde kendinizi geliştirerek bu alanda tanınan birisi olmanız gerekmektedir. Birbirinden farklı motosiklet tasarımları ile insanları etkileyebileceğiniz bu seride sadece motosiklet satmakla kalmayıp kask, scooter veya bisiklet gidi diğer türlü eşyalar da üretip satabilme hakkınız bulunmaktadır.

Yönetim ve yarış oyununun bir olduğu bu oyunda kendinizi geliştirdiğiniz de otomatik olarak motosiklet fabrikanızı da bu sayede gelişmiş olacaktır. Piksel tarzı grafiklere sahip olan bu oyunda 150’den fazla motosiklet modeli bulunmaktadır ve kendi oluşturduğunuz motorlar ile arkadaşlarınız ile oyun içerisinde yarışa girerek ürettiğiniz kaliteyi herkese gösterebilirsiniz. Gayet iyi bir oyun performansı sunan motor world bike factory hileli oyununu aşağıda bulunan linklere tıklayarak sizlerde hemen cihazlarınıza hızlıca indirebilir ve derhal bu yarış oyununa dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Motor World Bike Factory
  • Boyutu: 42 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Motor World Bike Factory Hileli APK - DRİVE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir