Money Buster APK v1.0.30 – Mega Hileli

Money Buster APK v1.0.30 – Mega Hileli

Money Buster, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz klasik...

Money Buster, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz klasik kategorisinde bulunan eğlenceli oyun türlerinden bir tanesidir.  Oyunda amacınız sahte paraları bir masa üzerinde gerekli cihazlar üzerinde denemeler yaparak tespit etmeye çalışmaktır ve bu sayede onları çözerek sizlerde para kazanacaksınız. Büyüteç, ışın cihazı gibi aletlerin bulunmuş olduğu o masada sizler istediğiniz herhangi bir şeyi kullanarak tespitlerinize ulaşabilirsiniz. Gayet eğlenceli ve akıcı bir şekilde ilerleyen bu oyunda ayrıca kendi içerisinde farklı mini oyunlarda barındırmaktadır ki bu sayede oyundan sıkılmanız kolay olmayacaktır.

Grafik olarak da gayet iyi bir kalite performansı sunulan bu seride oynanış olarak da gayet kolay bir oyun yapısı bulunmaktadır. Sizlerde bu harika oyunu oynamak isterseniz aşağıda bulunan apk indir butonlarına tıklayabilir ve money buster hileli apk dosyasını indirerek oyuna dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Money Buster
  • Boyutu: 40 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Money Buster Hileli APK İndir - Mediafire

Money Buster Hileli APK İndir - Drive

Money Buster Hileli APK İndir - YandexDisk

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *