Modifiyeli Şahin Park Etme APK v4.1 – Mega Hileli

Modifiyeli Şahin Park Etme APK v4.1 – Mega Hileli

Modifiyeli Şahin Park Etme Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden...

Modifiyeli Şahin Park Etme Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel android simülasyon oyunlarından bir tanesidir.

Android cihazlara özel olarak geliştirilen bu oyunun geliştiriciliğini OB Games stüdyosu üstlenmektedir. Türkler genel olarak Tofaş marka doğan, şahin gibi modellere bir hayli sıcak kanlı bakmaktadır ve onları ayrı seviyor diyebilirim. Bu oyunda isminden anlaşılacağı üzerine modifiyeli bir şahin aracını park etme görevlerini gerçekleştirebileceğiniz bir deneyim sunmaktadır. Özellikle park etme oyunlarını sevenlerin mutlaka denemesi gereken bu seride araçta kullanabileceğiniz birçok özellik de sizleri beklemektedir.

Oyunun iyi bir grafik kalitesi bulunmaktadır ve direksiyon ile kontrol gibi özelleştirebileceğiniz bazı ayarlarda siz simülasyon severleri beklemektedir. Sizlere özel olarak para hileli apk paylaştığımız bu oyunu aşağıda bulunan linklere hemen tıklayarak modifiyeli şahin park etme hile apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz

  • Oyun Adı: Modifiyeli Şahin Park Etme
  • Boyutu: 100 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Modifiyeli Şahin Park Etme Hileli APK - Drive

Modifiyeli Şahin Park Etme Hileli APK - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. tekstil, iplik, kumaş

    Ah bu Şahin efsanesi ne zaman bitecek 🙂