Kategoriler
Oyun İndir

Modern Strike Online APK 1.40.0 – Mermi Hileli

Modern Strike Online Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika aksiyon türünde ki oyunlardan bir tanesidir.

Azur Interactive Games Limited stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda birinci şahıs FPS bir aksiyon savaş deneyimi yaşayacaksınız. Oyun counter strike modelinin mobil versiyonu gibi düşünebilirsiniz ki teke tek ve 8v8’e kadar grup maçları yapabilme imkanınızın da bulunduğundan sizlere bahsetmeliyim. Oyun harita yönünden gayet bol diyebiliriz ki içerisinde 14 farklı map bulunmaktadır ve hepsi birbirinden güzel olmakla birlikte iyi bir kalite sizleri beklemektedir. Silahlar, tüfekler, makineli tüfekler ve daha birçok silah türünün bulunduğu bu oyunda silah skinleri de bulunmaktadır ki bu görünüm tarafının en güzel yanlarından bir tanesidir.

Birçok oyunda olduğu gibi birleşerek diğer gruplardan daha üstün olabileceğiniz bir özellik olan Klan’lar da bu oyunda bulunarak sizlere destek olmanıza yardımcı olmaktadır. Kontrol olarak gayet iyi bir pad yardımı alacağınız bu oyunda grafik olarak da çarpıcı görüntüler sağlayan sağlam bir kalite sizleri karşılamaktadır. Sizlerde aşağıda bulunan linklere tıklayarak modern strike online hileli oyununu cihazlarınıza kolayca indirebilir ve derhal oyuna dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Modern Strike Online
  • Boyutu: 503 MB [Apk + Obb]
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Modern Strike Online Hileli APK - Drive

Modern Strike Online Hileli APK - YandexDisk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir