Mobizen Pro Apk İndir v3.7.6.17 – Full Sürüm

Mobizen Pro Apk İndir v3.7.6.17 – Full Sürüm

Mobizen Pro, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz...

Mobizen Pro, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz video araç kategorisinde yer alan oyunlardan bir tanesidir. MOBIZEN stüdyosu tarafından geliştirilen bu uygulama yıllardır popülerliğini korumayı başarabilmiş olan nadir uygulamalardan bir tanesidir. Uygulamanın amacı android telefonlarınızın ekran videosunu alarak en iyi şekilde ve kaliteli olarak cihazlarınıza kolay bir şekilde kaydetmektir. Milyonlarca kişinin kullanmış olduğu bu uygulama ile Facecam özelliği sayesinde ekran videosunu kaydederken ayrıca kendinizi de ekranın istediğiniz bir köşesine ekleme imkanınız bulunmaktadır.

Uygulama çok işlevli özellikleri ile kendini yıllardır ayakta tutmuş ve tüm dünyaya ismini tanıtarak kalitesi ile dikkat çekmiştir. Gayet kullanışlı olan mobizen pro uygulamasını aşağıda bulunan apk indir butonlarına tıklayarak kolayca android telefonlarınıza indirebilir ve derhal ekran görüntünüzü kaydetmeye başlayabilirsiniz.

  • Uygulama Adı: Mobizen Ekran Kaydedici- video kaydedici, capture
  • Boyutu: 26 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Mobizen Pro APK İndir - Mediafire

Mobizen Pro APK İndir - Drive

Mobizen Pro APK İndir - YandexDisk

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *