Mobile Royale APK v1.14.5 – Hasar Hileli

Mobile Royale APK v1.14.5 – Hasar Hileli

Mobile Royale Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak...

Mobile Royale Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel strateji oyunlarından bir tanesidir.

Yapımcılığını IGG.COM stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu strateji oyunu sizleri harika bir aksiyona sürüklemektedir. Oyunda genel olarak amacınız bir krallık kurabilmektir ve zamanla askerlerinizi en iyi şekilde toplayarak ordunuza katmalısınız. Ordunuza katmış olduğunuz askerlerinizi yavaş yavaş geliştirerek çok daha güçlü bir lider haline gelmelisiniz ki bu sayede kendinizi hazır hissettiğinizde diğer krallıklara saldırarak gücünüzü bir şekilde göstermelisiniz. Oyun gayet akıcı bir şekilde ilerlemektedir ki ilk olarak az önce de bahsettiğim gibi ordunuza alacağınız askerlerin sağlam olanlarını seçmelisiniz ve zamanla onları geliştirmelisiniz.

Grafik olarak gayet iyi bir kalite performansı sunulan bu oyunda oynanış tarzı da sizleri hiç zorlamayacaktır. 3 Boyutlu harika grafiklere sahip olunan bu oyunda birbirinden farklı savaş karakterleri de sizleri beklemektedir. Aşağıda paylaşmış olduğumuz linklere tıklayarak kolayca mobile royale hile apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Mobile Royale
  • Boyutu: 349 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Mobile Royale Hileli APK + OBB İndir - Drive

Mobile Royale Hileli APK +OBB İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *